JLProjekt - projektowanie, tworzenie i zakładanie stron internetowych

Wprowadzimy Twój biznes w świat internetu

Strony internetowe - projektowanie i doradztwo

 

 

Projekty na każdą kieszeń

Z

Fachowe doradztwo

Optymalizacja kosztów

Słuchamy Klientów

Rozwiazania internetowe dla każdej firmy

Zawartość, sposób konstrukcji, to jak bardzo strona internetowa ma być rozbudowana należy określić na podstawie profilu działalności firmy oraz informacji, które mają być przeznaczone internautom. Co warto przekazać użytkownikowi? Na pewno informacje o firmie, od kiedy istnieje, czym się zajmuje (informacje lekkie i ogólne), certyfikaty, nagrody, wyróżnienia. Warto napisać jakie korzyści wypłyną ze wspólnej współpracy i dlaczego warto ją podjąć właśnie z Waszą firmą.

Najważniejszą częścią strony internetowej są podstrony www z ofertą. Dlaczego? Ponieważ internauci będą szukać konkretnych informacji o produktach i usługach, dlatego każdy powinien być dokładnie rozpisany, każdy na osobnej podstronie która musi nazywać się tak jak produkt, każdy z unikalnym opisem, który zatrzyma internautę na naszej witrynie jak najdłużej. A poza tym? Formularz kontaktowy, strona z kontaktem, dzięki którym w łatwy i szybki sposób internauta nawiąże kontakt, mapa dojazdu, statystyki, link do konta na Facebooku i Google+

Dodatkowo:

  • strona powinna mieć czystą i intuicyjną nawigację
  • grafika powinna być estetyczna, lekka, przyjazna, zapadająca w pamięci
  • kolorystyka zgodna z kolorami firmy
  • dobrze jeśli strona internetowa działa na CMS – pozwoli to jej łatwa aktualizację
  • w miarę często aktualizowana

 

Skorzystaj z formularza aby uzyskać wycenę strony www

 

 

Ile wydać na stronę internetową? Więcej czy mniej? Przygotowaliśmy kilka przykładowych rozwiązań, które pomogą wybrać odpowiednio rozbudowaną stronę internetową, oszacować koszt jej projektu i utrzymania. Aby zachęcić do współpracy przygotujemy wstępny projekt graficzny dla Twojej firmy.

 

Strony internetowe: pakiet NA START

Jeśli nie potrzebujesz rozbudowanej strony internetowej, lub chcesz zminimalizować koszty, proponujemy stronę www bez żadnych podstron. Będziesz mógł zaistnieć w internecie, przedstawić w skrócie swoją ofertę i dane teleadresowe oraz mapę z lokalizacją Twojej formy. W pakiecie oprócz projektu samej strony zawiera się serwer www 25 MB oraz domena .pl – na rok czasu.
Strony internetowe Zielona Góra. UWAGA: Istnieje możliwość kupna strony bez domeny i serwera. Zapytaj o cenę

Strona internetowa: pakiet PODSTAWOWY

Jeśli chcesz w Internecie coś więcej, strona internetowa PODSTAWOWA pozwoli zrealizować Twoje potrzeby. To rozwiązanie składające się z 6 podstron, w której będzie można przedstawić informacje o ofercie, kontakt, dłuższy opis formy. W skład pakietu wchodzi także domena *.pl, serwer www 25 MB i 100 MB na poczte e-mail na rok czasu.
UWAGA: Istnieje możliwość kupna strony bez domeny i serwera. Zapytaj o cenę

Strony www: pakiet ROZBUDOWANY

ROZBUDOWANA strona internetowa może składajać się nawet z 20 podstron (np. 10 podstron w języku polskim, 10 w języku obcym – przy czym treści w języku obcym dostarcza zamawiający). Na tak rozbudowanej stronie można umiścić informację o ofercie, o firmie, galerie zdjęc, mapę, kontakt i jeszcze kilka innych istotnych dla firmy podstron. W skład pakietu wchodzi takze domena *.pl, serwer www 100 MB i 2 GB na poczte e-mail – na rok czasu.
UWAGA: Istnieje możliwość kupna strony bez domeny i serwera. Zapytaj o cenę

Strony www: pakiet VIP – zadzwoń

Strony internetowe VIP to projekt bez ograniczeń z wieloma podstronami. Co może zawierać taka strona zależy od Państwa i dopiero na spotkaniu możemy określić czego wymaga projekt. W skład pakietu wchodzi także domena *.pl, serwer www 100 MB i 2 GB na poczte e-mail.
UWAGA: Istnieje możliwość kupna strony bez domeny i serwera

Poradniki

Więcej informacji:

Telefon: 787 851 913
e-mail: biuro@jlprojekt.pl