Kampania produktowa – Google Zakupy

 

​Rynek zakupów internetowych rośnie z roku na rok. Chcesz wykorzystać ten trend? Postaw na szybkie wyniki i dotrzyj do klientów już teraz dzięki kampanii produktowej Google Zakupy. Skorzystaj z naszej oferty a my skonfigurujemy dla Ciebie reklamy, aby trafiły do docelowego klienta.

 

Zamów bezpłatną wycenę

linki sponsorowane Google Ads

Jak działają kampanie produktowe w Google Zakupy?

 

Google Zakupy (Google Shopping) to jeden z rodzajów reklamy w systemie reklamowym Google Ads, skierowany do sklepów internetowych. Reklama pozwala na promowanie konkretnych produktów bezpośrednio w wyszukiwarce Google, także na liście wyników wyszukiwania.

Kampanie produktowe w Google Zakupy umożliwiają sklepom www wyświetlanie swoich produktów w Google na podstawie słów kluczowych wyszukiwanych przez internautów. Kampanie produktowe pozwalają wyświetlać zdjęcia produktów, nazwy, ceny, inne szczegóły bez konieczności wchodzenia do e-sklepu i klikania w jakiekolwiek linki.

Do kogo trafiają kampanie produktowe w Google Zakupy?

 

Kampanie produktowe Google Zakupy wykorzystują specjalny algorytm, aby określić, które produkty zostaną wyświetlone w wynikach wyszukiwania i w jakiej kolejności. Kluczowe czynniki, które wpływają na to, które produkty są wyświetlane w wynikach wyszukiwania to stawka za kliknięcie (CPC), opis i tytuł.

Kampanie produktowe pozwalają na skuteczne wykorzystanie konkretnych produktów ze sklepu internetowego w celu przyciągnięcia uwagi klientów i zachęcenia ich do zakupów online. Z uwagi na to, że kampanie produktowe wykorzystują system aukcyjny, koszt reklamowania produktów w Google Ads zależy od konkurencyjności rynku i wybranych słów kluczowych.

Forma reklama dedykowana dla e-commerce

Forma reklama dla e-commerce

Prezentowanie produktów w wyszukiwarce Google

Prezentowanie produktów w wyszukiwarce Google

Obowiązkowa forma reklamy

Obowiązkowa forma reklamy

Elastyczny budżet reklamowy Google Zakupy

Elastyczny budżet reklamowy

Dlaczego warto zainwestować w kampanię produktową w Google Zakupy?

 

Kampania produktowa w Google Zakupy ma wiele zalet. Najważniejsze korzyści to zwiększenie widoczności produktów w wynikach wyszukiwania, skuteczne dotarcie do docelowej grupy odbiorców i możliwość śledzenia efektów.

Skorzystaj z naszych usług, a my zajmiemy się wszystkim w taki sposób, aby Twoja oferta pojawiała się jak najczęściej.

Google Zakupy
Google Zakupy reklama produktowa
Google Zakupy reklama produktowa dla sklepów internetowych

Miejsce emisji reklam Google Zakupy.

 

Zamów wycenę kampanii produktowej w Google Zakupy