Poznaj ofertę projektowania stron www

Tworzenie, projektowanie stron www – strony internetowe lubuskie

 

Oferujemy projektowanie stron, blogów i sklepów internetowych, od prostych wizytówek tzw. ONE PAGE, poprzez kilkuzakładkowe do rozbudowanych stron i serwisów. Projekt dopasowujemy do wymagań Zamawiającego, aby można było w odpowiedni sposób przedstawić ofertę a finalnie zwiększać przychody w firmie. Każda strona oparta jest na systemie zarządzenia treściami, dzięki czemu nasi klienci (po prostym szkoleniu) mogą samodzielnie zmieniać treści i zdjęcia na stronie www. Szkolenie wliczone jest w cenę wykonania strony www.

Dysponowanie firmową stroną internetową jest niezwykle ważne, gdy prowadzimy własny biznes. Ma to związek z faktem, że ogromna większość potencjalnych klientów, szuka interesujących ich ofert w Internecie. Jest to też bardzo wygodne, gdyż bez wychodzenia z domu / biura można wstępnie zapoznać się z ofertą. Znamy wiele firm, które świetnie radzą sobie, bez żadnej obecności w Internecie, nie zmienia to jednak faktu, że tracą przychody Internetowe, które teraz zdobywa konkurencja. Jest to spowodowane faktem, że Internauci nie mogą dotrzeć do oferty.

strony internetowe lubuskie

Czy dobrze zaprojektowania strona www to już wszystko?

 

Niekoniecznie, gdyż można zrobić coś więcej niż „tylko” przygotować dobrze wyglądającą stronę internetową. Warto zadbać o marketing strony www / firmy w Internecie. Bez tych działań strona www prawdopodobnie będzie miała małą liczbę odwiedzjących Internautów. Z czym się to wiąże? Jest kilka działań, które można wziąć pod uwagę: linki sponsorowane w Google, promocja produktów w Google Zakupy, dodanie firmy do map Google, reklama w mediach społecznościowych a co najważniejsze: pozycjonowanie!

Czym jest pozycjonowanie strony www?

 

W skrócie, jest to szereg działań na stronie a także poza nią, które mają dostarczyć relatywnie wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania w Google dla wybranych słów kluczowych. Najlepsze słowa kluczowe to takie, które są często wyszukiwane (możemy sprawdzić ilość wyszukiwań), ale także takie, które precyzyjnie określają produkt / usługę. Które wybrać? Przygotowujemy specjalistyczny audyt, zbadamy konkurencje, zarekomendujemy odpowiednie frazy. Znacząca jest również trafna optymalizacja SEO strony internetowej (w projektowanych stronach www jest ona wliczona w cenę), innymi słowy zastosowanie tychże słów kluczowych w odpowiednich miejscach, we właściwych odmianach i z należytą częstotliwością. Bardzo znaczące jest również linkowanie, to znaczy opracowanie specjalnej bazy odnośników do naszej strony z innych serwisów www.

projektowanie stron internetowych lubuskie