Wycena strony internetowej – zamów bezpłatną ofertę

  Uwaga: Każda strona internetowa oparta jest na systemie zarządzania treściami (CMS), jest responsywna (dopasowująca się do smartfonów i tabletów), posiada system kopii bezpieczeństwa i system zabezpieczeń przed złośliwym oprogramowaniem i próbami włamania.

  system statystyk
  formularz kontaktowy
  mapa lokalizacji
  moduł aktualności
  optymalizacja strony pod wyszukiwarkę Google
  linki do mediów społecznościowych
  galeria
  moduł blog
  zakup zdjęć
  wyszukiwarka
  newsletter
  domena .pl
  domena .com
  domena .eu
  serwer / hosting strony www
  poczta e-mail

   

  Zachęcamy do przemyślanego planowania swojej strony, dzięki temu, nie będzie potrzeby zmieniania projektu oraz struktury strony. Często znacznie łatwiej jest stworzenie witryny od nowa, niż przeróbka zaawansowanego projektu, szczególnie gdy ma być w kilku wersjach językowych czy w wersji mobilnej.

  Czym kierować się podczas projektowania strony podpowiadamy na tej podstronie.

   

  Zastanawiasz się ile może kosztować zaprojektowanie strony internetowej? Dużo zależy od funkcjonalności i przygotowania klienta do projektu np. czy firma ma zdjęcia które można użyć na stronie? Czy będzie potrzeba je kupić? Czy teksty będą dostarczone? Czy mamy je napisać? Bardzo ważne jest pytanie, czy strona powinna działać na cms, dzięki któremu będzie można samodzielnie edytować treści. Wpływ na wycenę ma także optymalizacja strony pod wyszukiwarkę Google czy responsywność – dostosowywanie się witryny do tabletów i smartfonów. Na każdej stronie przydają się formularze kontaktowe, mapa lokalizacji firmy czy system statystyk, dzięki któremu można zdobyć informacje o użytkowniku odwiedzającym stronę www.

   

  Kolejnymi elementami, które muszą być wzięte pod uwagę to hosting i domena, pod którymi będzie dostępna strona www. Zamów bezpłatną wycenę korzystając z poniższego formularza aby poznać wstępne ceny stron internetowych. Wycena jest bezpłatna.