Poznaj ofertę tworzenia stron www

Projektowanie i tworzenie stron www Międzyrzecz – strony internetowe

 

Wspieramy firmy w działaniach internetowych. Od wielu lat projektujemy strony internetowe wg różnych typów: od ONE PAGE (zbudowanej tylko ze strony głównej), najpopularniejsze składające się z kilku podstron, poprzez blogi, serwisy tematyczne i sklepy internetowe. Projektowanie stron www zaczynamy od szczegółowej rozmowy z Klientem aby poznać potrzeby i oczekiwania, a następnie określić ramy projektu. Przygotowujemy także niestandardowe funkcjonalności jeśli będzie taka potrzeba.

Pomagamy także w rejestracji domeny czy zakupu serwera.

Projektowane przez nas strony internetowe pozwalają na: edycję, usuwanie i dodawanie treści, dodawanie / usuwanie zdjęć i video, dodawanie i usuwanie nowych podstron, edycja menu. Dzięki tym możliwością, nasi Klienci mogą samodzielnie zarządzać stroną bez znajomości kodowania (przeprowadzamy szkolenie). Każda ze stron posiada system statystyk, jest gotowa na wyświetlanie na urządzenia mobilne, przyjazna wyszukiwarce Google. Zachęcamy do poznania naszego portfolio, w którym poznają Państwo niektóre nasze możliwości.

Tworzenie stron www Świebodzin

Tworzenie stron internetowych dla firm

 

Mikro i małe firmy często traktują stronę www jako zbędny element, ponieważ pozyskują zlecenia z polecenia lub z prasy lokalnej. Jeśli potrzebują Państwo konsultacji, proszę się do nas zgłosić i zapytać, czy jego usługi są wyszukiwane w Internecie. Możemy to sprawdzić, ponieważ Google podpowiada czy dana usługa na danym rynku jest poszukiwana. Oto wyniki przykładowej analizy (w  nawiasach wpisana jest średnia miesięczna liczba wyszukiwań): okna Świebodzin (170), pizza Świebodzin (320), tartak Świebodzin (90), restauracja Świebodzin (720), piekarnia Świebodzin (90), szewc Świebodzin (70). Jak pokazują powyższe dane, wybrane produkty i usługi są poszukiwane przez Google. Jeśli Twoja firma nie ma strony www, zainteresowani Internauci nie dotrą do Twojej oferty. Natomiast z całą pewnością skorzysta konkurencja.

Pomagamy także w marketingu internetowym. Od pozycjonowania, poprzez reklamę w Google, na Facebooku czy portalach i serwisach tematycznych