Posiadasz swoją firmę lub dopiero decydujesz się na założenie własnej działalności? Wiesz już doskonale, że jeżeli nikt nie znajdzie w sieci Twoich usług, to prawdopodobnie będziesz mógł w niedługim czasie zamknąć swój biznes, ponieważ nie będziesz miał wystarczającej ilości Klientów.

Na szczęście istnieje wiele cennych rozwiązań, a wśród nich jest oczywiście własna strona internetowa, która może się okazać niezłą przepustką do potencjalnych Klientów.

Jednak samo stworzenie strony internetowej wymaga dokładnego przemyślenia planu. Przede wszystkim domena, czyli adres strony internetowej musi kojarzyć się z Twoją działalnością. Na początku wydaje się to być bardzo łatwe do wykonania. Ale jeżeli sobie uświadomisz, że strona www, a dokładniej adres musi jeszcze dodatkowo wyróżniać się na tle konkurencji, i jeszcze być łatwy do zapamiętania, to wtedy może okazać się, że zaczynają się prawdziwe schody. Na pewno domena nie powinna być zbyt długa. Im łatwiejsza tym lepiej, ponieważ zapadający w ucho adres strony internetowej może przyczynić się do tego, że wiele osób będzie zaglądać właśnie na Twoją witrynę, a nie konkurencji.